Jutta König on Instagram
| Username | @kleine_lotta |
|---|---|
| Audience | 17945 |
| Posts | 1.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.7K |
| Country | Germany |
| City | Laupheim |
| Categories | Personal blog swedish houses home decor gardening holidays home construction sweden denmark nature weekends home improvement |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioKleine Lotta - Schwedenhaus Kleine Lotta - Online Shop ️ www.kleinelotta-shop.de Kundenhäuser Garten Urlaub |
Instagram Insights
| Followers | 17.9K |
|---|---|
| Following | 2.4K |
| Highlights | 36 |
| IG Media | 1.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 229.7 |
| Avg comments | 6.9 |
| Avg interactions | 236.6 |
| Avg video views | 795.5 |
| Engagement rate | 1.3% |
| Business contact | TEXT |
| Latest media captured | 4/15/2026, 4:51:01 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:00:13 AM |