Kleinanzeigen on Instagram
| Username | @kleinanzeigen_official |
|---|---|
| Audience | 124548 |
| Posts | 2.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.6K |
| Country | Germany |
| Categories | classifieds humor secondhand sustainability sales memes home decor gossip technology events |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioKleinanzeigen. Große Wirkung. Wir zeigen euch, wie vielfältig & sicher nachhaltiges Handeln sein kann. Jetzt auch mit Käuferschutz. Mehr: |
Instagram Insights
| Followers | 124.5K |
|---|---|
| Following | 108 |
| Highlights | 4 |
| IG Media | 2.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 76.3 |
| Avg comments | 20.0 |
| Avg interactions | 96.3 |
| Avg video views | 16746.7 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 3:07:52 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:42:14 AM |