klaudiilalala on Instagram
| Username | @klaudiilalala |
|---|---|
| Audience | 18060 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | Artist lifestyle family parenting home decor books fashion matcha travel |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioArt Director Momlife and everything i find beautiful Founder @the.smoun Be nice to people Between Hamburg & Mallorca ️ |
Instagram Insights
| Followers | 18.1K |
|---|---|
| Following | 4.8K |
| Highlights | 58 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 389.4 |
| Avg comments | 15.2 |
| Avg interactions | 404.6 |
| Avg video views | 1916.5 |
| Engagement rate | 2.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/1/2026, 1:47:23 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:56:26 AM |