Klass Home on Instagram
| Username | @klasshome.eu |
|---|---|
| Audience | 18210 |
| Posts | 1.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.8K |
| Country | Germany |
| City | Brühl |
| Categories | Furniture store furniture home decor sofa couch wardrobe discount wedding home design |
| Languages | german, turkish |
| Bio | Reveal bio️beste Qualität ️bester Preis ️KALİTELİ ve HESAPLI Köln str 25-50321-Brühl 017670935113 |
Instagram Insights
| Followers | 18.2K |
|---|---|
| Following | 0 |
| Highlights | 77 |
| IG Media | 1.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 8 |
| Avg likes | 9.4 |
| Avg comments | 0.1 |
| Avg interactions | 9.5 |
| Avg video views | 400.5 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 5:57:33 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:15:41 AM |