Kira Bejaoui on Instagram
| Username | @kirabejaoui |
|---|---|
| Audience | 112290 |
| Posts | 3.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.2K |
| Country | Germany |
| City | Cologne |
| Categories | Digital creator lifestyle fashion travel home decor beauty food giveaways personal routines shopping social media |
| Languages | german |
| Emails | Kira@callmeshopaholic.de |
| Bio | Reveal bio30s are the new 20s Dein Internet Bestie für Ü30 Girls | LOVE LETTERS: Kira@elevensocial.de | ️@laut.unfiltered.podcast CGN |
Instagram Insights
| Followers | 112.3K |
|---|---|
| Following | 1.3K |
| Highlights | 46 |
| IG Media | 3.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 4988.3 |
| Avg comments | 142.4 |
| Avg interactions | 5130.8 |
| Avg video views | 52334.2 |
| Engagement rate | 4.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/13/2026, 4:22:57 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:45:16 AM |