KiK on Instagram
| Username | @kik.de |
|---|---|
| Audience | 454017 |
| Posts | 3.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.9K |
| Country | Germany |
| Categories | Shopping & retail fashion clothing sales discounts spring summer home decor easter shopping family deals |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioWillkommen auf dem offiziellen KiK-Account ️ Entdecke MehrAlsDuDenkst. Hier gehts direkt zu unseren wichtigsten Seiten ️ |
Instagram Insights
| Followers | 454.0K |
|---|---|
| Following | 144 |
| Highlights | 2 |
| IG Media | 3.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 595.7 |
| Avg comments | 8.3 |
| Avg interactions | 603.9 |
| Avg video views | 19110.1 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 7:09:00 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:19:08 AM |