Kiddyklick on Instagram
| Username | @kiddyklick |
|---|---|
| Audience | 710 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Neuried |
| Categories | Product/service gifts handicrafts creativity local shopping community events home decor stationery toys jewelry balloons regional products |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio#schreibwaren #spielwaren #geschenke #schmuck #heliumballoons |
Instagram Insights
| Followers | 710 |
|---|---|
| Following | 178 |
| Highlights | 0 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 3.3 |
| Avg comments | 0.0 |
| Avg interactions | 3.3 |
| Avg video views | 70.3 |
| Engagement rate | 0.5% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 3/27/2026, 9:34:54 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 6:31:32 PM |