Kibek on Instagram
| Username | @kibek.de |
|---|---|
| Audience | 97268 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| Categories | Shopping & retail home decor rugs interior design spring trends natural living cozy home teppiche interior inspiration home accessories minimalist design |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioDeine Inspirationsquelle für modernes Wohnen Teppiche | Bodenbeläge | Accessoires & mehr Markiere uns gern für einen Repost @kibek.de |
Instagram Insights
| Followers | 97.3K |
|---|---|
| Following | 928 |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 629.7 |
| Avg comments | 197.7 |
| Avg interactions | 827.3 |
| Avg video views | 610.0 |
| Engagement rate | 0.9% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 4:01:18 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:52:56 AM |