kevinelezaj on Instagram
| Username | @kevinelezaj |
|---|---|
| Audience | 73376 |
| Posts | 5.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 5.5K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator photography motivation quotes travel coffee nature self-improvement seasons layers |
| Languages | english, german |
| Bio | Reveal bioFASHION • SPORTS • LIFESTYLE |
Instagram Insights
| Followers | 73.4K |
|---|---|
| Following | 219 |
| Highlights | 17 |
| IG Media | 5.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 364.2 |
| Avg comments | 21.4 |
| Avg interactions | 385.6 |
| Avg video views | 2019.3 |
| Engagement rate | 0.5% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 5:30:01 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:11:58 AM |