Kerstin Tenkleve on Instagram
| Username | @kerstintenkleve |
|---|---|
| Audience | 43431 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| Categories | floristry flowers vintage handmade spring wreaths shop florist home decor nature artisan |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioFloristin Bilder von meinem Zuhause aus dem Garten und von meinem kleinen Laden. Adresse & Öffnungszeiten unter |
Instagram Insights
| Followers | 43.4K |
|---|---|
| Following | 525 |
| Highlights | 12 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 902.8 |
| Avg comments | 19.7 |
| Avg interactions | 922.5 |
| Avg video views | 6744.5 |
| Engagement rate | 2.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 3:36:05 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:36:10 AM |