Kerstin Kliemann on Instagram
| Username | @kerstin_kliemann |
|---|---|
| Audience | 779 |
| Posts | 3.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.7K |
| Country | Germany |
| Categories | quotes crafting gifts morning humor motivation paper crafting home decor weekend positive thinking |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bio#zitate #sprüche #weisheiten #bastelnmitpapier #geschenkverpackungen #lebengenießen |
Instagram Insights
| Followers | 779 |
|---|---|
| Following | 414 |
| Highlights | 15 |
| IG Media | 3.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 2.7 |
| Avg comments | 0.4 |
| Avg interactions | 3.1 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 5:07:02 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 6:11:18 PM |