Susanne Keppler on Instagram
| Username | @kepplers_raumgestaltung |
|---|---|
| Audience | 603 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Kiel |
| Categories | Designer interior design home decor room design home staging curtains furniture home accessories home renovation local food kiel |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioBERATUNG / RAUMGESTALTUNG / DEKORATION based in Kiel, Schleswig-Holstein #kepplershome _______________________________ |
Instagram Insights
| Followers | 603 |
|---|---|
| Following | 822 |
| Highlights | 19 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 20.9 |
| Avg comments | 1.3 |
| Avg interactions | 22.2 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 3.7% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 3/19/2026, 3:53:15 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 7:04:25 PM |