Kemner Home Company on Instagram
| Username | @kemnerhomecompany |
|---|---|
| Audience | 4761 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Geestland |
| Categories | Shopping & retail furniture kitchen sale jubilee home decor events company history discounts home improvement customer engagement |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDein Möbelhaus & Küchenstudio in Geestland Familienunternehmen seit über 135 Jahren ️ Mo: geschlossen, Di - Fr: 10 - 19 Uhr, Sa: 10 - 18 Uhr |
Instagram Insights
| Followers | 4.8K |
|---|---|
| Following | 511 |
| Highlights | 6 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 25.3 |
| Avg comments | 0.7 |
| Avg interactions | 25.9 |
| Avg video views | 554.3 |
| Engagement rate | 0.5% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 8:30:07 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:42:32 AM |