Kela - Keck & Lang GmbH on Instagram
| Username | @kela1903 |
|---|---|
| Audience | 4538 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Product/service kitchen and bathroom accessories kitchen accessories bathroom accessories home decor recipes easter food cooking home organization grilling seasonal trends |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioZuhause wohlfühlen kela bringt Lifestyle in Küche & Bad | Für Endverbraucher, Ferienwohnungen & Fachhändler. Entdecke mehr ️ www.kela.de |
Instagram Insights
| Followers | 4.5K |
|---|---|
| Following | 283 |
| Highlights | 7 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 21.4 |
| Avg comments | 1.8 |
| Avg interactions | 23.3 |
| Avg video views | 344.0 |
| Engagement rate | 0.5% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 9:43:50 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 12:00:59 PM |