Katja mein Leben mit 6 Katzen & 1 Handicaphündin. Sylt ️ on Instagram
| Username | @katjashomeandlife |
|---|---|
| Audience | 156 |
| Posts | 2.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.2K |
| Country | Germany |
| City | Sylt |
| Categories | Personal blog lifestyle travel nature pets home decor photography gardening daily life seasonal celebrations local attractions personal experiences |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioÜ50/glücklich verh.️selbstständig-Tierbetreuung/Syltliebe/Dekoliebe/Riveria Maison/Lüneburg/Katzen-#mainecoonlovers #ragdollcat /Hunde/aus 31582 |
Instagram Insights
| Followers | 156 |
|---|---|
| Following | 699 |
| Highlights | 12 |
| IG Media | 2.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 46.5 |
| Avg comments | 8.3 |
| Avg interactions | 54.8 |
| Avg video views | 60.0 |
| Engagement rate | 35.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/12/2026, 6:12:54 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 7:49:09 PM |