kasuwa.de on Instagram
| Username | @kasuwa.de |
|---|---|
| Audience | 8287 |
| Posts | 4.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 4.3K |
| Country | Germany |
| Categories | E-commerce website handmade products handmade crafts diy shopping sewing knitting home decor small business creative blogging |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDein deutscher Online-Marktplatz für handgefertigte Produkte, Vintage, Material. #kasuwa ️ Digitale Produkte @make.kasuwa.de Rechtliches, Shop |
Instagram Insights
| Followers | 8.3K |
|---|---|
| Following | 901 |
| Highlights | 14 |
| IG Media | 4.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 477.0 |
| Avg comments | 6.3 |
| Avg interactions | 483.3 |
| Avg video views | 200.0 |
| Engagement rate | 5.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 8:56:05 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:55:16 AM |