sandra on Instagram
| Username | @karlas_view |
|---|---|
| Audience | 66807 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| Categories | Personal blog interior design coffee morning home decor weekend photography spring nature food mood travel |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal biointerior | cozy spaces | soul views Renovating our 70s midcentury bungalow collab? karlas_view@gmx.de |
Instagram Insights
| Followers | 66.8K |
|---|---|
| Following | 885 |
| Highlights | 42 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 1554.7 |
| Avg comments | 53.9 |
| Avg interactions | 1608.6 |
| Avg video views | 7252.0 |
| Engagement rate | 2.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/14/2026, 4:18:49 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:03:22 AM |