JYSK Deutschland on Instagram
| Username | @jysk_deutschland |
|---|---|
| Audience | 367381 |
| Posts | 2.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.4K |
| Country | Germany |
| Categories | home decor garden outdoor living summer terrace furniture decor garden furniture outdoor decor garden inspiration |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDu warst bei uns shoppen? Markiere uns mit @jysk_deutschland Finde bei uns tolle Ideen und Inspiration! |
Instagram Insights
| Followers | 367.4K |
|---|---|
| Following | 165 |
| Highlights | 7 |
| IG Media | 2.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 318.4 |
| Avg comments | 2.6 |
| Avg interactions | 321.0 |
| Avg video views | 15467.0 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 5:20:14 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:21:51 AM |