Sabrina Beckers | Interior Hacks | DIY | Garten on Instagram
| Username | @justabout.sabrina |
|---|---|
| Audience | 370096 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Düsseldorf |
| Categories | Digital creator home decor garden diy projects interior design terrace garden design home improvement garden inspiration home organization garden tips |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioInterior Garden DIY Lifestyle • Fashion • Food Momlife with 2 Girls + 1 Dog Düsseldorf |
Instagram Insights
| Followers | 370.1K |
|---|---|
| Following | 1.1K |
| Highlights | 48 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 0 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 0.0 |
| Avg comments | 0.0 |
| Avg interactions | 0.0 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.0% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:21:57 AM |