Julie Fagerholt on Instagram
| Username | @juliefagerholt |
|---|---|
| Audience | 38.7K |
| Posts | 0 |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 0 |
| Country | Denmark |
| City | Copenhagen |
| Categories | design-fashion |
| Bio | Reveal bioThis is my only form of social media . Co-founder of @h2ofagerholt_ • |
| Country | Denmark |
|---|---|
| City | Copenhagen |
| Categories | design-fashion |
| Audience | 38.7K |
| Platforms | |
| Updated | 4/7/2026, 10:54:14 AM |
| Username | @juliefagerholt |
|---|---|
| Audience | 38.7K |
| Posts | 0 |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 0 |
| Country | Denmark |
| City | Copenhagen |
| Categories | design-fashion |
| Bio | Reveal bioThis is my only form of social media . Co-founder of @h2ofagerholt_ • |