Julia Helm on Instagram
| Username | @juliahlm |
|---|---|
| Audience | 282757 |
| Posts | 2.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.4K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Just for fun photography travel fashion berlin summer film cameras florida bags lifestyle |
| Languages | english, german |
| Emails | julia@sesamyagency.com |
| Bio | Reveal biojulia@sesamyagency.com Berlin️ |
Instagram Insights
| Followers | 282.8K |
|---|---|
| Following | 866 |
| Highlights | 33 |
| IG Media | 2.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 39145.0 |
| Avg comments | 41.1 |
| Avg interactions | 39186.1 |
| Avg video views | 252561.0 |
| Engagement rate | 13.9% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 1:58:14 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:06:31 AM |