Judith Rakers Homefarming on Instagram
| Username | @judith_rakers |
|---|---|
| Audience | 423283 |
| Posts | 2.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.5K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator home farming gardening podcasting sustainable living garden design organic gardening home decor diy projects eco-friendly products seasonal activities |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioWillkommen auf der kleinen Farm @homefarming_shop @judith_rakers_moderatorin Kostenlose Gartentipps & Rezepte hier: |
Instagram Insights
| Followers | 423.3K |
|---|---|
| Following | 1.2K |
| Highlights | 46 |
| IG Media | 2.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 8448.9 |
| Avg comments | 225.4 |
| Avg interactions | 8674.3 |
| Avg video views | 127620.0 |
| Engagement rate | 2.0% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 8:20:28 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:18:46 AM |