JOOP! LIVING on Instagram
| Username | @joopliving |
|---|---|
| Audience | 54298 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| Categories | home decor furniture kitchen bedroom valentine's day textiles urban living minimalist design wall decor interior design |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioPremium furniture & home collections by JOOP! Where fashion meets interior. Share your style: #joopliving Discover more: |
Instagram Insights
| Followers | 54.3K |
|---|---|
| Following | 285 |
| Highlights | 65 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 305.1 |
| Avg comments | 92.4 |
| Avg interactions | 397.5 |
| Avg video views | 8263.8 |
| Engagement rate | 0.7% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 7:01:31 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:14:13 AM |