JENNIFER SCHLEICH on Instagram
| Username | @jestil.de |
|---|---|
| Audience | 84712 |
| Posts | 4.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 4.6K |
| Country | Germany |
| Categories | Blogger diy and lifestyle diy lifestyle gardening handicrafts personal stories fashion home decor parenting health self-improvement |
| Languages | german |
| Emails | Info@jestil.de |
| Bio | Reveal bioDeine DIY & Garten Freundin Mama einer alten Bulldogge, eines Sohnes und schwanger mit einem Sommermädchen jestil@lookfamed.de |
Instagram Insights
| Followers | 84.7K |
|---|---|
| Following | 1.3K |
| Highlights | 25 |
| IG Media | 4.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 1698.5 |
| Avg comments | 89.7 |
| Avg interactions | 1788.2 |
| Avg video views | 36069.2 |
| Engagement rate | 2.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 8:44:37 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:53:00 AM |