Jannik Obenhoff on Instagram
| Username | @jannikobenhoff |
|---|---|
| Audience | 650611 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | New York |
| Categories | Photographer photography new york travel city life landscape urban architecture nature dream night |
| Languages | english, german |
| Bio | Reveal bioMunich, Germany Photographer Crew: @germanroamers |
Instagram Insights
| Followers | 650.6K |
|---|---|
| Following | 624 |
| Highlights | 21 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 1676.8 |
| Avg comments | 28.7 |
| Avg interactions | 1705.4 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.3% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/9/2026, 4:37:16 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:05:34 AM |