Janes.Bloggerwelt on Instagram
| Username | @janes.bloggerwelt |
|---|---|
| Audience | 15315 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| City | Ruhrpott |
| Categories | Digital creator lifestyle food beauty discount codes shopping health vegan organic parenting home decor wellness |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioJane☆40+☆200% authentisch☆UGC Creator☆ 20% mit "Jane" bei @aylashesofficial 10% "Jane10" bei @pfotenmond.de 15% "Jane" bei @gamersonly |
Instagram Insights
| Followers | 15.3K |
|---|---|
| Following | 6.8K |
| Highlights | 89 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 553.3 |
| Avg comments | 39.9 |
| Avg interactions | 593.3 |
| Avg video views | 456.0 |
| Engagement rate | 3.9% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/13/2026, 1:20:18 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:09:40 AM |