Jana Wind (she/her) ༽ on Instagram
| Username | @jana_wind |
|---|---|
| Audience | 111445 |
| Posts | 2.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.3K |
| Country | Germany |
| City | Münster |
| Categories | Art photography marketing nature mental health climate change ukraine adobe personal growth social commentary |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioStill practicing in life. |
Instagram Insights
| Followers | 111.4K |
|---|---|
| Following | 860 |
| Highlights | 0 |
| IG Media | 2.3K |
| Sampled media | 1 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 4469.0 |
| Avg comments | 21.0 |
| Avg interactions | 4490.0 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 4.0% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 6/6/2022, 4:00:34 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:09:12 AM |