Iweta Tarhan on Instagram
| Username | @iwetatarhan |
|---|---|
| Audience | 52859 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator cooking salad recipes meal prep family meals kitchen organization home decor healthy eating quick recipes lifestyle mompreneur longevity |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioMama x 3Dubai Between Pampers, Pancakes, Plans & PowerPoint Modern Life • Food • Motherhood • Interior Founder @houseoflittlelabels & @kidsclubandco |
Instagram Insights
| Followers | 52.9K |
|---|---|
| Following | 1.2K |
| Highlights | 51 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 652.1 |
| Avg comments | 15.8 |
| Avg interactions | 667.9 |
| Avg video views | 17180.3 |
| Engagement rate | 1.3% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 6:07:56 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:11:13 AM |