Deborah on Instagram
| Username | @itsdeborahfiori |
|---|---|
| Audience | 122177 |
| Posts | 2.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.4K |
| Country | Germany |
| City | Nuremberg |
| Categories | Digital creator lifestyle fashion family home decor teaching self-care travel shopping food |
| Languages | german |
| Emails | deborah@brainandbabes.com |
| Bio | Reveal bioSchön, dass du da bist ️ Fashion | Rezepte | Mumlife Nbg | Muc deborah@brainandbabes.com |
Instagram Insights
| Followers | 122.2K |
|---|---|
| Following | 1.8K |
| Highlights | 75 |
| IG Media | 2.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 1045.4 |
| Avg comments | 50.1 |
| Avg interactions | 1095.5 |
| Avg video views | 27061.0 |
| Engagement rate | 0.9% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 7:30:12 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:41:02 AM |