Islamic Wall Art Store on Instagram
| Username | @islamicwallartstore |
|---|---|
| Audience | 186027 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| Categories | Home decor islamic wall art islamic art calligraphy quranic verses spirituality metal wall art islamic gifts ramadan prayer rugs al-aqsa mosque |
| Languages | arabic, english |
| Bio | Reveal bioIslamic Wall Art & Home Decor Handcrafted • Custom Designs Fast & Express Shipping No Customs Fees Order & Contact ️ ️ |
Instagram Insights
| Followers | 186.0K |
|---|---|
| Following | 0 |
| Highlights | 10 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 258.8 |
| Avg comments | 14.5 |
| Avg interactions | 273.3 |
| Avg video views | 6336.7 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | TEXT |
| Latest media captured | 4/10/2026, 2:34:13 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:29:16 AM |