Isabeau on Instagram
| Username | @isabeau_youtube |
|---|---|
| Audience | 554413 |
| Posts | 3.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Video creator lifestyle cleaning natural cosmetics family life home organization morning routine sustainability parenting home decor travel personal growth |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioHochsensible 5-fach Mama mit ADHS Selbstfürsorge • Freude am Leben Neues Kapitel: @quintaflorenca ️ Frei, mutig & echt |
Instagram Insights
| Followers | 554.4K |
|---|---|
| Following | 16 |
| Highlights | 3 |
| IG Media | 3.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 2944.6 |
| Avg comments | 60.7 |
| Avg interactions | 3005.3 |
| Avg video views | 80902.0 |
| Engagement rate | 0.5% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/7/2026, 2:21:47 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:16:13 AM |