Irmis Blumenhain - Floristik & dekorative Ideen on Instagram
| Username | @irmis.blumenhain |
|---|---|
| Audience | 1297 |
| Posts | 2.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.1K |
| Country | Germany |
| City | Bamberg |
| Categories | Florist floristry flowers decorations gifts seasonal events florist services home decor garden floral arrangements |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioMo - Mi & Sa: 9.oo - 13.oo Uhr Do & Fr: 9.oo - 17.oo Uhr Bamberger Blumen-ABO Lieferservice nach Vereinbarung |
Instagram Insights
| Followers | 1.3K |
|---|---|
| Following | 1.0K |
| Highlights | 4 |
| IG Media | 2.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 10.3 |
| Avg comments | 0.1 |
| Avg interactions | 10.4 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.8% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 4:30:08 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 5:08:55 PM |