Iryna Goncarov / Moseskörbe viel mehr on Instagram
| Username | @iraknithome |
|---|---|
| Audience | 192717 |
| Posts | 1.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.9K |
| Country | Germany |
| Categories | Arts & Crafts Store crochet diy handmade tutorials baskets yarn home decor crafting knitting etsy |
| Languages | german |
| Emails | iraknithome@gmail.com |
| Bio | Reveal biodu werdest das Häkeln lieben, wie ich DIY Sets / Video Anleitungen Garne & Zubehör Bestellungen im online Shop&Etsy️ |
Instagram Insights
| Followers | 192.7K |
|---|---|
| Following | 3.1K |
| Highlights | 17 |
| IG Media | 1.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 165.4 |
| Avg comments | 14.3 |
| Avg interactions | 179.7 |
| Avg video views | 3600.2 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 1:07:51 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:36:42 AM |