Interluxe - Geschenkideen & Wohnaccessoires on Instagram
| Username | @interluxe_home_accessoires |
|---|---|
| Audience | 9187 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| Categories | home accessories gifts candles home decor handmade sustainability pets kitchen accessories fragrances organization diy |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioGeschenke für deine Liebsten Handmade in Germany seit 2011 Als Wiederverkäufer*in registrieren |
Instagram Insights
| Followers | 9.2K |
|---|---|
| Following | 4.0K |
| Highlights | 7 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 24.5 |
| Avg comments | 1.0 |
| Avg interactions | 25.5 |
| Avg video views | 1087.0 |
| Engagement rate | 0.3% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 2/19/2026, 11:08:55 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:39:15 AM |