Interliving on Instagram
| Username | @interlivingmoebel |
|---|---|
| Audience | 19703 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| Categories | Furniture home decor interior design living room bedroom kitchen sofa home improvement furniture design home styling |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioMöbel für dich gemacht Poste dein Interliving Produkt mit unserem Hashtag#interlivingathome Jetzt das Interliving Wohnbuch nach Hause bestellen. |
Instagram Insights
| Followers | 19.7K |
|---|---|
| Following | 253 |
| Highlights | 17 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 30.9 |
| Avg comments | 1.0 |
| Avg interactions | 31.9 |
| Avg video views | 756.3 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 10:03:01 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:20:49 AM |