CLAUDIA Blumen & Naturdeko on Instagram
| Username | @interiorwithflowers |
|---|---|
| Audience | 261693 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Düsseldorf |
| Categories | Digital creator interior design gardening diy home decor flowers nature decorating easter books plants vintage |
| Languages | german |
| Emails | Interiorwithflowers@gmail.com |
| Bio | Reveal bioBlumen & Naturdeko fürs Zuhause Interior • Flowers • Garden • DIYs Autorin „Winterliche Natur-Deko“ Kooperation: Interiorwithflowers@gmail.com |
Instagram Insights
| Followers | 261.7K |
|---|---|
| Following | 328 |
| Highlights | 6 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 873.2 |
| Avg comments | 79.3 |
| Avg interactions | 952.5 |
| Avg video views | 26652.0 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 5:36:39 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:25:16 AM |