Katrin Brüggemann on Instagram
| Username | @interior_by_kati |
|---|---|
| Audience | 143126 |
| Posts | 3.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.3K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator interior design home decor garden design cozy home interior inspiration home office kitchen design bedroom design living room organization spring |
| Languages | german |
| Emails | interiorbykati@t-online.de |
| Bio | Reveal bio𝐈𝐧𝐭𝐞𝐫𝐢𝐨𝐫 & 𝐎𝐮𝐭𝐝𝐨𝐨𝐫 | 𝐃𝐈𝐘 | 𝐓𝐫𝐚𝐯𝐞𝐥 ️interiorbykati@t-online.de #interiorbykati für reposts Impressum, Datenschutz & Teilnahmebedingungen |
Instagram Insights
| Followers | 143.1K |
|---|---|
| Following | 443 |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 3.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 309.3 |
| Avg comments | 8.7 |
| Avg interactions | 317.9 |
| Avg video views | 1316.0 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 3/20/2026, 5:15:08 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:33:34 AM |