Ariane Stückgen on Instagram
| Username | @interior_by_ariane |
|---|---|
| Audience | 34687 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator interior design diy projects home decor lighting fashion decorating summer vibes garden tablesetting haul cooperation |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio️Interior Design | ️DIY-Projekte | ️Mode- & Style-Inspiration | ️Räume verwandeln | DM für Kooperationen / UGC |
Instagram Insights
| Followers | 34.7K |
|---|---|
| Following | 890 |
| Highlights | 12 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 170.8 |
| Avg comments | 39.3 |
| Avg interactions | 210.1 |
| Avg video views | 4017.3 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 2:46:28 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:30:40 AM |