Ⓢⓐⓑⓘⓝⓔ on Instagram
| Username | @interior.apartment.hamburg |
|---|---|
| Audience | 15270 |
| Posts | 2.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.3K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | Digital creator diy crafts home decor autumn wreaths candles upcycling decorations handmade cozy interior design |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bio“Creating my own sunshine on cloudy days ️ Lover of all things cozy and magical |
Instagram Insights
| Followers | 15.3K |
|---|---|
| Following | 708 |
| Highlights | 63 |
| IG Media | 2.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 74.4 |
| Avg comments | 39.4 |
| Avg interactions | 113.8 |
| Avg video views | 280.9 |
| Engagement rate | 0.7% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/13/2026, 3:46:38 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:08:44 AM |