INNATURA Naturmöbel on Instagram
| Username | @innaturamoebel |
|---|---|
| Audience | 2251 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Hochheim |
| Categories | Retail company furniture interior design massivholz echtholz home office bed home decor wooden furniture living room bedroom |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioHallo und herzlich willkommen auf dem offiziellen Account von Innatura Massivholzmöbel! - Impressum: https://www.innatura.de/impressum.html |
Instagram Insights
| Followers | 2.3K |
|---|---|
| Following | 11 |
| Highlights | 19 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 5.3 |
| Avg comments | 0.1 |
| Avg interactions | 5.3 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 5:00:48 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 12:19:15 PM |