IMPRESSIONEN on Instagram
| Username | @impressionen_shop |
|---|---|
| Audience | 140134 |
| Posts | 2.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.2K |
| Country | Germany |
| Categories | E-commerce website fashion lifestyle shopping home decor sales holidays fashion trends gifts seasonal items home accents daily life |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioFashion, Living & Lifestyle für Glücksmomente im Alltag! Zeigt uns eure happy Moments: @impressionen_shop #impressionistin #everydayimpressionen |
Instagram Insights
| Followers | 140.1K |
|---|---|
| Following | 158 |
| Highlights | 15 |
| IG Media | 2.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 170.9 |
| Avg comments | 22.8 |
| Avg interactions | 193.8 |
| Avg video views | 5328.0 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 1/28/2024, 12:30:59 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:33:48 AM |