imina on Instagram
| Username | @iminamaralea |
|---|---|
| Audience | 13248 |
| Posts | 1.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.8K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Digital creator lifestyle vlog berlin fashion home decor journaling summer self-care sustainable fashion giveaway photography |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioberlin creative | vlogging on youtube: imina ️ designerin + künstlerin @iminageilmann @ladygaga • bücher • journaling |
Instagram Insights
| Followers | 13.2K |
|---|---|
| Following | 307 |
| Highlights | 20 |
| IG Media | 1.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 952.8 |
| Avg comments | 20.7 |
| Avg interactions | 973.5 |
| Avg video views | 4245.2 |
| Engagement rate | 7.3% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/14/2026, 4:43:51 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:23:43 AM |