Iman on Instagram
| Username | @iman_90_ |
|---|---|
| Audience | 63758 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| Categories | Blogger lifestyle fashion interior motherhood coffee family viral reels outfits home decor |
| Languages | german |
| Emails | iman.90@hotmail.de |
| Bio | Reveal bioMom | Fashion | Interior | Lifestyle Germany iman.90@hotmail.de |
Instagram Insights
| Followers | 63.8K |
|---|---|
| Following | 443 |
| Highlights | 13 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 4217.4 |
| Avg comments | 66.9 |
| Avg interactions | 4284.3 |
| Avg video views | 8978.2 |
| Engagement rate | 6.7% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 7:15:48 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:05:25 AM |