ikarus...design on Instagram
| Username | @ikarus.design |
|---|---|
| Audience | 26052 |
| Posts | 1.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.8K |
| Country | Germany |
| City | Cairo |
| Categories | Shopping & retail furniture outdoor living home design garden design jubilee discounts scandinavian design home decor garden decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioikarus - jetzt powered by Cairo. Designmöbel & Accessoires. Heute bestellt, morgen geliefert. |
Instagram Insights
| Followers | 26.1K |
|---|---|
| Following | 621 |
| Highlights | 1 |
| IG Media | 1.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 10.3 |
| Avg comments | 0.0 |
| Avg interactions | 10.3 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.0% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 6:30:07 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:39:51 AM |