M a r y on Instagram
| Username | @hyggeligt_hjem_ |
|---|---|
| Audience | 68453 |
| Posts | 2.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.7K |
| Country | Germany |
| Categories | Personal blog interior design home decor scandinavian design kitchen design bedroom design coffee garden home inspiration interior styling altbau cozy living |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioInneneinrichtung | Interior & Living | Interiorinspiration | Styling | Scandinavian Design | Altbau | Garden | Flowers |
Instagram Insights
| Followers | 68.5K |
|---|---|
| Following | 1.0K |
| Highlights | 54 |
| IG Media | 2.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 354.4 |
| Avg comments | 36.2 |
| Avg interactions | 390.6 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 5:23:08 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:01:08 AM |