Nina • hyggedaheim on Instagram
| Username | @hyggedaheim |
|---|---|
| Audience | 93135 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Personal blog interior design hygge home decor scandinavian interior home renovation cozy home kitchen design bedroom design spring decor diy home organization |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioh e j 160qm Altbauliebe von 1888 Hausrenovierung, Hygge & Interior bei Hamburg |
Instagram Insights
| Followers | 93.1K |
|---|---|
| Following | 605 |
| Highlights | 48 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 8 |
| Avg likes | 3352.6 |
| Avg comments | 37.8 |
| Avg interactions | 3390.3 |
| Avg video views | 35273.5 |
| Engagement rate | 3.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 6:47:52 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:54:38 AM |