HORST on Instagram
| Username | @horst.diy |
|---|---|
| Audience | 127861 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Retail company diy home decor makeover interior design upcycling paint ikea hacks diy projects home improvement room transformation furniture makeover |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioEin Kapitel geht zu Ende mit einem Herzen voller Dankbarkeit! ️Unser Onlineshop hat zum 30.04 geschlossen |
Instagram Insights
| Followers | 127.9K |
|---|---|
| Following | 1.1K |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 1874.7 |
| Avg comments | 24.5 |
| Avg interactions | 1899.2 |
| Avg video views | 131572.4 |
| Engagement rate | 1.5% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/1/2025, 11:35:27 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:36:01 AM |