Axel Weigold on Instagram
| Username | @holzwurm2002_official |
|---|---|
| Audience | 92557 |
| Posts | 1.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.9K |
| Country | Germany |
| Categories | Artist woodworking diy carpentry home decor lighting handmade wood design interior design crafting upcycling |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioSchreiner-/Meister, CAD Konstrukteur HolzArt Weigold schöne Sachen aus Holz, DIY und Home Etwas kaufen? Ganz einfach anschreiben |
Instagram Insights
| Followers | 92.6K |
|---|---|
| Following | 3.7K |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 1.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 4294.2 |
| Avg comments | 66.8 |
| Avg interactions | 4360.9 |
| Avg video views | 135557.3 |
| Engagement rate | 4.7% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 4:06:00 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:54:16 AM |