H O L L A N D- MÖBEL on Instagram
| Username | @hollandmobel |
|---|---|
| Audience | 5840 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| City | Gronau |
| Categories | Shopping & retail furniture wooden furniture custom furniture antique furniture tables garden furniture oak handmade interior design home decor furniture store |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio0157 76905164 #stühle #eckbank #loungesofa #klostertische #küchentisch #gartenbank #sitzgruppe #esszimmertisch #alleholzarten #maßenachwunsch ️️ |
Instagram Insights
| Followers | 5.8K |
|---|---|
| Following | 7.5K |
| Highlights | 0 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 14.9 |
| Avg comments | 0.8 |
| Avg interactions | 15.8 |
| Avg video views | 763.3 |
| Engagement rate | 0.3% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 2/19/2026, 3:33:49 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:07:09 AM |