Rike on Instagram
| Username | @hippe.rike |
|---|---|
| Audience | 1007 |
| Posts | 1.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.7K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | art decoration diy maritime painting vintage handmade home decor nature upcycling |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioKünstlerin aus Hamburg Kunst, Art in the Box, DIY & Styling Verkaufe auch meine selbstgemachte Kunst, bei Interesse schreibe mir eine Nachricht. |
Instagram Insights
| Followers | 1.0K |
|---|---|
| Following | 710 |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 1.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 41.2 |
| Avg comments | 1.5 |
| Avg interactions | 42.7 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 4.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/10/2026, 4:39:20 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 5:32:04 PM |